dobre na każą okazję

Propozycje na nowy sezon

Kontrowersyjną kolekcję mody męskiej na jesień i zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zbiór jest fantazyjny i surrealistyczny. Tweedowe garnitury będące motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były pomysłowe zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się subtelne kraty oraz szarości. Zaprezentowano też trampki i tenisówki. Stroje zaprezentowane na modelach odstawały od oczywistych kształtów i tradycyjnych proporcji.

Późna wiosna i lato niosą ze sobą wiele stylizacyjnych niebezpieczeństw. Bywa, że wygoda walczy z dobrym gustem i czasem wygoda zwycięża tę potyczkę. Niestety, nie każdy może ubierać wszystko. Zimą i jesienią da się takie wpadki dosyć łatwo zamaskować czy to swetrem czy płaszczem, latem z tym jest dużo gorzej. Zanim włożymy jakąś nową garderobę należy się dobrze zastanowić a najlepiej zasięgnąć rady kogoś kto spojrzy na nas obiektywnie. Na przykład raczej nie polecam niskim, szczupłym panom bezrękawników czy też z dużym dekoltem, bo efekt może być odwrotny do tego który sobie zamierzyli. Podobnie sprawa wygląda ze spodniami typu bermudy. Czasem zamiast ukryć mankamenty w wyglądzie uwydatnią je.

Trampki odpowiednie dla dzieci?

Dzieci chętnie wskakują w to niezwykle wygodne ubranie. Dres eliminuje konieczność zapinania guzików, co może być wygodne dla malca czy pierwszaka, które to dzieci nie zbyt lubią klasyczne spodnie. Jednak pamiętajmy, że do takiegoż stroju nie pasują trampki dla dzieci. Za to spokojnie możemy ubrać je w sportowe obuwie dla dzieci, np. trampki. Będzie wówczas wyglądało schludnie i bardzo wygodnie mu będzie biegać z na boisku.

Niemniej jednak istnieją i prężnie działają domy mody męskiej. Moda męska jest również pokazywana na wybiegach, ale często akurat tam pokazywane są elementy odzieży dość nietypowe i niefunkcjonalne. Moda męska jest tematem fascynującym i interesującym.

admin

View more posts from this author